dietetyk Justyna Karbowy, przyjmuje w poniedziałki od godz. 15.00, rejestracja 607 917 195,

 Umów wizytę on-line


Justyna Karbowy - Dietetyk kliniczny, studia ukończyła w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie. Jest pasjonatem zdrowego odżywiania, uczestnikiem licznych konferencji żywieniowych i szkoleń. Od wielu lat interesuje się wpływem sposobu odżywiania na zdrowie oraz zapobieganie i wspomaganie leczenia chorób.

Szczególnie pasjonuje się odżywianiem kobiet w ciąży, jak i przed zajściem w ciążę oraz wpływem diety na płodność i tzw. "programowaniem żywieniowym" i żywieniem dzieci.

Zajmuje się terapią nadwagi i otyłości oraz wszelkich chorób, w których wymagane jest odpowiednie odżywianie, a także niedoborów składników odżywczych, niedożywienia i alergii czy nietolerancji pokarmowych (aby je zdiagnozować wykonuje test Food Detective). Specjalizuje się również w diecie w zaburzeniach hormonalnych i zespole policystycznych jajników. Pracuję na profesjonalnym analizatorze składu ciała InBody120 wykonującym m.in.: pomiar zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej, wody, minerałów w organizmie.

Układa zarówno indywidualnie, szczegółowe jadłospisy, jak i ogólne plany żywieniowe. Obie formy kuracji – szczegółowe jadłospisy i ogólne plany – zawierają ciekawe, smaczne przepisy i zapewniają różnorodność produktów, dzięki temu dieta jest smaczna i przyjemna w stosowaniu. Zalecenia zawsze są układane indywidualnie dla każdej osoby.

Zespół NATURALNIE tworzą:

Współpracujemy z:

Przychodnia
CENTRUM NATURALNIE

ul. Żorska 267, 44-251 Rybnik

Telefon: 32/422 10 12,

Email: centrum@naturalnie.org.pl